Muayenehane Adres

Atatürk alanı, Halis Çebi İş merkezi (Meydan Koton-FLO üstü) kat 7, Trabzon

Tel: 0462 322 11 61

Cep: 0506 6612673

Email: cavitboz@gmail.com

Muayenehane şehir merkezinde, Atatürk alanın güney yönünde bulunmaktadır.

Çevrede otoparklar bulunmaktadır. İskenderpaşa otoparkı tadilatta olduğundan diğer otoparkları kullanınız. Özellikle 12.00-17.00 arasında otoparklarda yoğunluk yaşanabilmektedir. Yaz dönemlerinde otoparklarda yoğunluk bulunabilir.

Ulaşım

  • Araba ile iş merkezi kapısına kadar ulaşılabilir. Binanın ön (Atatürk alanı-Meydan yönü) ve arka (tanjant yönü) giriş kapıları bulunmaktadır.
  • Dolmuş durakları yakın mesafededir. Özel araçlar için yakın mesafelerde belediyeye ait otoparklar bulunmaktadır.
  • Rize-Artvin tarafından araç ile gelinince liman önünde tünele girmeden sağa dönülerek şehir merkezine çıkılabilir. Ancak buradan muayenehaneye ulaşmak için 2-3 dk yürümek gerekmektedir. Bu nedenle yürüme sorunu olan hastalar liman civarına girmeden hemen önce tanjant yoluna saparak doğrudan muayenehanenin bulunduğu binanın önüne kolay ulaşabilirler. 
  • Erzurum, Erzincan, Bayburt, Gümüşhane tarafından araç ile gelenler liman önünde tünele girmeden sağa dönülerek şehir merkezine çıkılabilir. Ancak buradan muayenehaneye ulaşmak için 2-3 dk yürümek gerekmektedir. Bu nedenle yürüme sorunu olan hastalar liman civarına girmeden hemen önce tanjant yoluna saparak doğrudan muayenehanenin bulunduğu binanın önüne kolay ulaşabilirler. 
  • Giresun/Ordu tarafından gelen araçlar moloz bölgesindeki döner kavşaktan meydan yönüne ilerleyerek doğrudan muayenehanenin önüne ulaşabilirler.

Harita

Ulaşım

Leave a Reply

Your email address will not be published.