Muayenehane Adres:

Atatürk alanı, Halis Çebi İş merkezi (Meydan Koton-FLO üstü) kat 7, Trabzon

Tel: 0462 322 11 61

Cep: 0506 6612673

Email: cavitboz@gmail.com
Muayenehane şehir merkezinde, Atatürk alanın güney yönünde bulunmaktadır.

KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Nöroloji:

MS Plk ve EMG sekreter: 0462 377 1037
Nöroloji poliklinik: 0462 377 1095
Tıp Fakültesi MS ve MG poliklinik: Salı ve Perşembe (randevu ile)
Otoparklar:
Çevrede otoparklar bulunmaktadır. İskenderpaşa otoparkı da hizmete açılmıştır. Yaz döenlerinde daha fazla olmak üzere 11.00-17.00 arasında otoparklarda yoğunluk yaşanabilmektedir.

Muayenehane ulaşım
Araba ile iş merkezi kapısına kadar ulaşılabilir. Binanın ön (Atatürk alanı-Meydan yönü) ve arka (tanjant yönü) giriş kapıları bulunmaktadır.
Dolmuş durakları yakın mesafededir. Özel araçlar için yakın mesafelerde belediyeye ait otoparklar bulunmaktadır.
Rize-Artvin tarafından araç ile gelinince liman önünde tünele girmeden sağa dönülerek şehir merkezine çıkılabilir. Ancak buradan muayenehaneye ulaşmak için 2-3 dk yürümek gerekmektedir. Bu nedenle yürüme sorunu olan hastalar liman civarına girmeden hemen önce tanjant yoluna saparak doğrudan muayenehanenin bulunduğu binanın önüne kolay ulaşabilirler.
Erzurum, Erzincan, Bayburt, Gümüşhane tarafından araç ile gelenler liman önünde tünele girmeden sağa dönülerek şehir merkezine çıkılabilir. Ancak buradan muayenehaneye ulaşmak için 2-3 dk yürümek gerekmektedir. Bu nedenle yürüme sorunu olan hastalar liman civarına girmeden hemen önce tanjant yoluna saparak doğrudan muayenehanenin bulunduğu binanın önüne kolay ulaşabilirler.
Giresun/Ordu tarafından gelen araçlar moloz bölgesindeki döner kavşaktan meydan yönüne ilerleyerek doğrudan muayenehanenin önüne ulaşabilirler.

Harita